SkutecznySMS

SkutecznySMS.pl to platforma masowej i indywidualnej wysyłki SMS-ów, która dzięki prostocie i intuicyjności interfejsu znajduje zastosowanie w komunkacji wielu branż. Portal ten wykorzystywany jest bardzo często do działań marketingowych za pomocą najbardziej skutecznego środka komunikacji teleinformatycznej jakim jest SMS. SkutecznySMS.pl to narzędzie do komunikacji z Klientami, Pacjentami, Beneficjentami itp., które bezpośrednio i błyskawicznie dostarcza określoną informację.
SkutecznySMS.pl to szereg rozwiązań, które mają usprawnić pracę, uprzyjemnić a jednocześnie zaoszczędzić koszty oraz czas w komunikacji z odbiorcami. Wśród funkcjonalności w serwisie udostępnione są min. masowa wysyłka SMS, możliwość tworzenia gotowych szablonów, eksport oraz import kontaktów, raportowanie i zarządzanie wysyłkami. Integracja z API przynosi olbrzymią oszczędność czasu.
Zapraszamy do sprawdzenia skuteczności>>>Siła skutecznej komunikacji…

http://skutecznysms.pl/

Ostatnie projekty

Kancelaria Prawna AgresLex

Kancelaria Prawna AgresLex  zapewni Państwu profesjonalne rozwiązanie powierzonych nam spraw.  Naszym głównym celem jest  najwyższa jakość wykonywanych usług. Z pełną świadomością dostosowujemy nasze usługi do każdego Klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg usług, które dostosowane będą do Państwa. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować usługi prawne na najwyższym poziomie dla każdego z naszych klientów. Jeżeli […]

Globaliate

Witamy w Globaliate! Najlepszej sieci afiliacyjnej Posiadasz stronę internetową, bloga lub fanpage ? Przystąp do Naszej Sieci Afiliacyjnej i zacznij zarabiać jako Wydawca na Kampaniach Reklamowych. Nigdy nie było prostszego rozwiązania Innowacyjne podejście Sprawdź szybki, intuicyjny panel do tworzenia Kampanii Reklamowych

Szukasz kapitału?

Jeżeli masz fajny pomysł na biznes, szukasz doświadczonego partnera, szukasz kapitału – ZADZWOŃ LUB ZOSTAW SWÓJ NUMER, ODDZWONIMY.